Ben je gek op kamperen, maar mag het ook voorzien zijn van een beetje comfort en luxe? Heerlijk in de buitenlucht vertoeven, slapen in een tent en je eigen prakje klaarmaken. Lekker back to basic, maar met een flinke knipoog naar luxe en comfort. Reistip: glampingtent huren in Frankrijk Bretagne.
Vakantie vieren in een complete safaritent van Tendi
Voor iedereen die gek is op kamperen is een safaritent/glampingtent echt een toffe accommodatie om te verblijven tijdens je vakantie. Samen met je gezin of gewoon lekker met z’n tweeën genieten van al het moois om je heen. Je hebt in een safaritent nog steeds het kampeergevoel, maar ervaart ook het geluk van alle gemakken en comfort. Wij namen de proef op de som in de stoere safaritent op kleinschalige camping de Kerleyou in Bretagne, Frankrijk. Een rustige groene camping met zwembad, snackbar en speelplekken voor de kinderen. De omgeving in Bretagne is verrassend mooi, met name de kustlijn moet je echt ontdekken!
Complete glampingtent op een kleinschalige camping
We waren blij met het fijne groene plekje op de kleinschalige camping. Dat wordt vakantie vieren en genieten met de prachtig ingedeelde tent met grote veranda. De binnenkant van de tent is ingedeeld met steigerhouten wanden, waardoor er verschillende ruimtes zijn gecreëerd. Er is een compleet ingerichte keuken met 4-pits gasfornuis en een koelkast met vriesvak. Ideaal om je boodschappen en een lekker Frans wijntje koud te zetten. Santé! Je kunt gezellig zitten in de zithoek en heerlijk eten, een boek lezen of een spelletje doen met de kids. Wil je liever buiten zitten? Rits de tent helemaal open, zodat je lekker in de buitenlucht kunt vertoeven. Je kunt alle kanten op.


Aparte slaapkamers en eigen sanitair
Voor de kids is er een aparte slaapkamer met stapelbedden en een klamboe. In de ouderslaapkamer staat een tweepersoons boxspring met klamboe, nachtkastjes en een grote kledingkast waar je met gemak alle kleding kunt uitstallen. En weet je wat zo fijn is? Je hebt gewoon je eigen badkamer met toilet, wastafel en regendouche in de tent. Wij vonden dit ideaal, zeker met de kids! Je hoeft niet met een wc-rol en alle spullen te sjouwen naar het sanitairgebouw op de camping. Alles is bij de hand, als dat geen vakantie vieren is!
Tendi Safaritenten op kleinschalig campings in 4 landen
De prachtige safaritenten, ook wel lodgetenten genoemd, zijn gemaakt van canvasdoek met een stalen frame, een isolerend dubbel dak met grote luifel en een houten vloer met veranda. Hier kun je heerlijk zitten ‘s avonds en genieten van het uitzicht om je heen. De safaritenten van Tendi kun je huren op een twintigtal mooie en kleinschalige campings in Duitsland, Frankrijk, Italië en Zweden.
Tendi heeft 3 verschillende safaritenten. De safaritent zonder badkamer, de safaritent met eigen badkamer en de lodgetent met eigen badkamer en loft (verdieping). De tenten beschikken allemaal over een complete inventaris en de bedden zijn bij aankomst al opgemaakt. Wat een fijn welkom! Het enige wat je moet doen is je koffertje met kleding en handdoeken uitpakken en voilà… de vakantie kan beginnen.
Het buitenleven is heerlijk, zeker met kinderen is het glampingleven fantastisch. Op een camping maken ze snel contact met andere kinderen en ze kunnen genieten van de voorzieningen op de camping zonder dat je ze continu bezig moet houden. De campings zijn allemaal kindvriendelijk ingericht en beschikken over verschillende speelplekken en zwembaden. Bovendien zijn de campings rustig en kleinschalig, dus ook wanneer je zonder kinderen wilt genieten in alle rust is dit een absolute aanrader!
>>> Meer toffe en relaxte campings
>>> Check deze natuurhuisjes voor ultiem reisgeluk






