Koningsdag 2020 wordt Woningsdag, tips om het gezellig te maken

Het is een beetje anders dan andere jaren, Koningsdag 2020 wordt Woningsdag. Even schakelen, maar het hoeft er echt niet minder gezellig om te worden. We hebben een aantal tips voor je om het gezellig te maken! Hang de vlag maar uit en maak er een supergezellige Koningsdag van!

Wat kun je allemaal doen op Koningsdag?

Genoeg natuurlijk! Het vereist misschien wat creativiteit, maar dat is juist alleen maar leuk! Normaal gesproken wordt er veel georganiseerd en geregeld, maar nu sta jij aan het roer. Wees creatief en maak er wat moois van!

koningsdag woningsdag meisjes bloemenvelden puur van geluk

Leuke Koninklijke spelletjes in en om huis

We hebben een aantal leuke Koninklijke spelletjes voor je op een rijtje gezet voor in en om huis. Mochten we nog iets vergeten zijn of heb je nog leuke ideeën? Laat ze gerust weten in de reacties onder dit artikel. We zijn benieuwd!

♦ Lekker dansen op muziek en neem het vooral ook op om later nog eens te kunnen gieren. 

♦ Onbeperkt oranje tompoucen eten.

♦ Spulletjes verkopen op je kleedje op de VrijMarktplaats.

♦ Alle spelletjes uit de kast halen en spelen.

♦ Een leesmarathon houden met de leukste boekjes.

♦ Koekhappen in de tuin. 

♦ Snoephappen met je mooiste oranje outfit aan. 

♦ Spijkerpoepen… always a good idea! 

♦ Rondje fietsen en een ijsje halen.

♦ Speurtocht door de buurt.

♦ Lekker wandelen in het bos. Tip>>> Loop een (of gedeelte) klompenpad bij je in de buurt met de kids.  

♦ Bowlen met wc-rollen en een bal of met flessen water en een bal.

♦ Watergevecht houden met waterballonnen. 

♦ Hoogste toren bouwen van wc-rollen, blokjes, boeken of andere spullen. Maak er een spel van door twee teams (of meer) te maken en binnen de tijd van 10 minuten of langer de hoogste toren te bouwen. 

♦ Teken Twister op de stoep met stoepkrijt en speel dit met je gezin. Dat wordt lachen, gieren en brullen. 

♦ Balletje hooghouden, wie kan dit het langste volhouden?

♦ Hoelahoepen, kun jij het? Zo niet, dan heb je alle tijd om het te leren.

♦ Zaklopen met jute zakken of vuilniszakken. Wie het eerste aan de overkant is. 

♦ Blikgooien met blikken of speelgoed die tegen een stootje kan. 

♦ Jongleren met mandarijntjes en ze daarna lekker opeten. 

♦ Maak een hindernisbaan van deze genoemde verschillende onderdelen en werk alles af. Ben je gelijk even lekker een poosje onder de pannen. 

Maak er een mooie Koningsdag/Woningsdag van, geniet en blijf gezond!!

Laat je vast inspireren met deze leuke uittips wanneer we weer op pad mogen >>> 

stoepkrijt twister maken koningsdag woningsdag puur van geluk
hoelahoep koningsdag woningsdag puur van geluk
koningsdag 2020 woningsdag puur van geluk

Geef een reactie

Blog at WordPress.com.

%d bloggers liken dit: